Plánujte léto dětem bez obav! Kempy si rezervujte a platby nyní v nejasné situaci řešit nemusíte, vyzveme Vás k platbě, až bude standardní režim Swanky léta 100% potvrzen.
Zobrazit rozvrh aktivit

Sportujeme, vědátorujeme a programujeme pro radost!


Inline

Výuka inline bruslení

Skate

Výuka skateboardingu

Hitech

Výuka vědy a techniky

ITy!

Výuka programování

Akce pořádané Swanky


Ostrava na kolečkách

Jsme hlavní organizátoři večerních jízd Ostrava na kolečkách! V tyto dny porubská promenáda a okruh na Hlavní třídě ožívá až v podvečerních hodinách. Atmosféra je jedinečná! Poruba žije!

26.4. 2019

24.5. 2019
Rudná

14.6. 2019

23.8. 2019

Srdce na kolečkách

V rámci poslední večerní jízdy Ostrava na kolečkách probíhá tradiční charitativní závod Srdce na kolečkách! Každým rokem se stovky sportovců sveze na vlně pomoci.

23.8. 2019

Reference


Nejlepší letní tábory se spoustou zážitků. Moc fajn vedoucí. Obzvláště v letošním hitech kempu. Doporučuji a příští rok zase!

Synovi se na skate táboře opravdu líbilo, moc děkujeme a jen doporučujeme!

Obě děti nadšené a zklamané, že inline tábor byl jen na 5 dní. Děkujeme i za závěrečnou ukázku toho, co se dá za týden naučit.

Partneři


Moravskoslezský kraj Ostrava!!! Ostrava Poruba Vysoká škola báňská Zuban Legal Nákupní centrum Géčko DECATHLON Mozaika Moravskoslezské invoační centrum Hella česká asociace skateboardingu US Trojhali Alumni COKAFE Colliery Kaktus Reality Skoč do pole Fyzijo Český svaz kolečkového bruslení Sectron