Aktivity

Inline kids

Pravidelné kroužky inline bruslení pro začátečníky a mírně pokročilé bruslaře ve věku od 5 do 14 let. Děti se mohou těšit na kurzy plné techniky, slalomových cvičení, her a zábavy s fundovanými lektory. V rámci výuky je k dispozici zdarma půjčovna inline bruslí, přileb, chráničů loktů, zápěstí a kolen.

Rozvrh

Skate kids

Pravidelné kroužky skateboardingu pro začátečníky a mírně pokročilé skejťáky ve věku od 6 do 14 let. Kurzy skateboardingu jsou plné adrenalinu, techniky, nových triků a srandy! V rámci výuky je k dispozici zdarma půjčovna skateboardů, přileb, chráničů loktů, zápěstí a kolen.

Rozvrh

Inline fit

Kondiční lekce s výukou inline bruslení! Jestli bezpečně ovládáš základní techniku jízdy na bruslích, rád se proháníš inline stezkami se sluchátkama a chceš vyrýsovat stehna do plavek, tak se neváhej přihlásit! Svižná a dynamická lekce. Střídáme osvědčenou metodiku výuky s posilovacími fitness prvky. Lekce není omezena věkem a je určena pro mírně pokročilé a pokročilé bruslaře!

Rozvrh

Inline weekend

Kurzy inline bruslení vhodné pro všechny věkové kategorie, začátečníky i pokročilé, ideální pro rodiny, které chtějí trávit volný čas společně. Bruslaři budou na místě rozděleni dle dovedností. Zaměřujeme se na výuku základní a pokročilé techniky inline bruslení včetně základních typů brzdění a přejíždění překážek.

Rozvrh

Inline weekend training

Intenzivní lekce s výukou inline bruslení určena pro všechny bruslaře bez ohledu na věk, pro začátečníky i pokročilé. Osvědčená metodika výuky. Lekce plná techniky inline bruslení a tréninku fyzické kondice (základní a pokročilá technika jízdy - základy jízdy vpřed, vzad, základní typy brzdění, přejíždění překážek, základy freestyle slalomu, kondiční cviky aj.)

Rozvrh

Individual

Jste úplný začátečník, pokročilý bruslař, parta přátel nebo firemní kolektiv? Právě pro vás jsou určeny individuální kurzy inline bruslení pro dospělé. Vašim dovednostem přizpůsobíme obsah výuky. Klademe důraz na bezpečnost, základní techniku inline bruslení včetně výuky efektivního zabrzdění. Pokročilí bruslaři se u nás mohou naučit jízdu vzad nebo základy freestyle slalomu.

Rozvrh

Speed kids

Pravidelné kurzy inline rychlobruslení (speedskatingu) pro nadšené inline bruslaře ve věku od 6 do 15 let. Kurzy “speed kids” jsou určeny dětem, které chtějí zlepšit svou fyzickou kondici a posunout se v inline bruslení na soutěžní úroveň. Není podmínkou, aby mělo dítě na začátku kurzu speciální speedskatingovou výbavu. Kurzy speed kids jsou plné techniky, dynamiky, taktiky a atletické připravenosti. V rámci výuky je k dispozici zdarma půjčovna inline bruslí, přileb, chráničů loktů, zápěstí a kolen.

Rozvrh

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy.
Projekt je spolufinancován městským obvodem Poruba.