Aktivity

Inline kids

Pravidelné kroužky inline bruslení pro začátečníky a mírně pokročilé bruslaře ve věku od 6 do 14 let. Děti se mohou těšit na kurzy plné techniky, slalomových cvičení, her a zábavy s fundovanými lektory. V rámci výuky je k dispozici zdarma půjčovna inline bruslí, přileb, chráničů loktů, zápěstí a kolen.

Rozvrh

Skate kids

Pravidelné kroužky skateboardingu pro začátečníky a mírně pokročilé skejťáky ve věku od 6 do 14 let. Kurzy skateboardingu jsou plné adrenalinu, techniky, nových triků a srandy! V rámci výuky je k dispozici zdarma půjčovna skateboardů, přileb, chráničů loktů, zápěstí a kolen.

Rozvrh

Speed kids

Pravidelné kurzy inline rychlobruslení (speedskatingu) pro nadšené inline bruslaře ve věku od 6 do 15 let. Kurzy “speed kids” jsou určeny dětem, které chtějí zlepšit svou fyzickou kondici a posunout se v inline bruslení na soutěžní úroveň. Není podmínkou, aby mělo dítě na začátku kurzu speciální speedskatingovou výbavu. Kurzy speed kids jsou plné techniky, dynamiky, taktiky a atletické připravenosti. V rámci výuky je k dispozici zdarma půjčovna inline bruslí, přileb, chráničů loktů, zápěstí a kolen.

Rozvrh

Inline weekend

Kurzy inline bruslení vhodné pro všechny věkové kategorie, začátečníky i pokročilé, ideální pro rodiny, které chtějí trávit volný čas společně. Bruslaři budou na místě rozděleni dle dovedností. Zaměřujeme se na výuku základní a pokročilé techniky inline bruslení včetně základních typů brzdění a přejíždění překážek.

Rozvrh

Individual

Jste úplný začátečník, pokročilý bruslař, parta přátel nebo firemní kolektiv? Právě pro vás jsou určeny individuální kurzy inline bruslení pro dospělé. Vašim dovednostem přizpůsobíme obsah výuky. Klademe důraz na bezpečnost, základní techniku inline bruslení včetně výuky efektivního zabrzdění. Pokročilí bruslaři se u nás mohou naučit jízdu vzad nebo základy freestyle slalomu.