Dospělí

Pro dospěláky neustále rozvíjíme programy výuky INLINE bruslení. Na své si příjdou jak úplní začátečníci v intenzivních kurzech START, tak pokročilí bruslaři v intenzivních kurzech STOP. Svěřte se SWANKY profíkům! Na brusle se SWANKY bezpečně a obratně!

START- učím se jezdit!

Intenzivně, efektivně a bezpečně zvládnout základní techniku jízdy na bruslích můžete v nedělních kurzech START. Kurz START je určen pro začátečníky a to i Ty, kteří ještě na bruslích nikdy nestáli. Kurz se skládá ze dvou výukových sekcí po 90 minutách s pauzou mezi sekcemi 30 minut.

STOP- učím se brzdit!

V nedělních kurzech STOP zvládnete intenzivně, efektivně a bezpečně pokročilou techni-ku práce s hranami a včetně techniky brzdění. Po tomto kurzu se budete cítit na bruslích jistěji a bezpečněji. STOP kurz je určen pro mírně pokročilé a pokročilé bruslaře, kteří zvládají základní jízdu vpřed. Kurz se skládá ze dvou výukových sekcí po 90 minutách s pauzou mezi sekcemi 30 minut.

INDIVIDUAL

Jste úplný začátečník, pokročilý bruslař či parta přátel nebo firemní kolektiv? Právě pro Vás jsou určeny individuální lekce INLINE bruslení. U INDIVIDUAL kurzu se přizpůsobíme s termínem, časem, místem, obsahem výuky a můžete si vybrat také lektora.