Časté dotazy

OD KOLIKA LET JSOU VHODNÉ LEKCE INLINE KIDS, SKATE KIDS A FIT KIDS?

Každé dítě je jedinečné a proto nemáme určenou hranici, kdy je vhodné začít. Přijďte to zkusit a společně zhodnotíme, zda už je vhodná doba na první pokusy Vašich dětiček na INLINECH nebo SKATEBOARDU. Obecně doporučujeme - není kam spěchat. ☺

NEVÍM, KDE A JAK ZAPLATIT ZA LEKCI

Pravidelné lekce zaplatíte přímo na místě konání lekce instruktorovi. Příměstské kempy a jednorázově vypsané akce na náš účet vedený u FIO banky, a.s.

PŘES ROZVRH SE MI NEDAŘÍ PŘIHLÁSIT

Přihlásit na lekci se můžete pouze jako registrovaný uživatel. Nejprve je tedy nutné sebe a Vaše dítě/děti registrovat. Na e-mail Vám přijde heslo a jako login použijete Váš e-mail. Poté bude rozvrh aktivní a můžete navolit jak jednorázové, tak stálé rezervace na Vaše oblíbené aktivity.

NEMÁME VÝBAVU, ALE KUPOVAT JI, SE NÁM ZDÁ PŘEDČASNÉ

Žádný problém. Víme, že děti rostou jako z vody a věkem se mění také jejich preference ohledně oblíbených aktivit. Kompletní výbavu proto zapůjčíme v rámci našich aktivit zdarma.

NEMÁME SPECIÁLNÍ PŘILBU NA BRUSLE A SKATEBOARD

Na brusle i skateboard dostačuje a bezpečnostně vyhovuje klasická cyklistická přilba. Pokud nemáte ani tu, zapůjčíme Vám přilbu na místě lekce.

JAK VYBRAT BRUSLE PRO DĚTI?

Kvalitní sportovní výbava zjednoduší a zpříjemní začátky každé nové aktivity. Na toto téma jsme sepsali článek, který Vám pomůže zorientovat se v nepřeberné nabídce. Věříme, že Vám naše dlouholeté zkušenosti pomohou vybrat kvalitně a za rozumnou cenu ☺