Příměstské kempy

Aktivní prázdniny plné zábavy a nového poznání formou oblíbených příměstských kempů. Děti se za pět dní naučí bruslit na INLINE kempech, skejtovat na SKATE kempech nebo se ponoří do světa objevů, pokusů a nových technologií na HITECH či ITy! kempech.

Inline kemp

Příměstský kemp s výukou inline bruslení

Příměstský kemp s výukou inline bruslení je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře. Koncepce výuky je vedena hravou formou kombinovanou s technickými nácviky techniky.

Skate kemp

Příměstský kemp s výukou skateboardingu

Příměstský kemp s výukou jízdy na skateboardu je určený skejťákům začátečníkům či mírně pokročilým. Od prvních odrazů na skateboardu, po první zdolanou překážku ve skateparku.

Hitech kemp

Příměstský kemp s výukou zábavné vědy a techniky

Příměstský kemp s výukou vědy a techniky. Moderní expozice, pokusy, aplikace, mini programování a vědecká show. Nové poznání prostřednictvím zábavy a hry, na vlastní kůži bez nudných učebnic plných čísel.

ITy! kemp - starter

Příměstský kemp pro děti, které baví nové technologie, robohračky a zábavné appky.

Pro ty nejodvážnější je letos vypsán kemp programování a kódování ITy! kemp, pro děti, které chtějí proniknout hlouběji do virtuálního světa a chtějí ho sami tvořit. Protože ITy! můžeš být nový Bill Gates nebo Steve Jobs.

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy.
Projekt je spolufinancován městským obvodem Poruba.