Tréninky

Inline kids

Pravidelné kroužky inline bruslení pro začátečníky a mírně pokročilé bruslaře ve věku od 5 do 14 let. Děti se mohou těšit na kurzy plné techniky, slalomových cvičení, her a zábavy s fundovanými lektory. V rámci výuky je k dispozici zdarma půjčovna inline bruslí, přileb, chráničů loktů, zápěstí a kolen.

Rozvrh

Skate kids

Pravidelné kroužky skateboardingu pro začátečníky a mírně pokročilé skejťáky ve věku od 6 do 14 let. Kurzy skateboardingu jsou plné adrenalinu, techniky, nových triků a srandy! V rámci výuky je k dispozici zdarma půjčovna skateboardů, přileb, chráničů loktů, zápěstí a kolen.

Rozvrh

Lekce na TREKOVKÁCH

Lekce na "trekovkách" nebo-li "quad" bruslích jsou pro všechny, kteří propadli novému trendu bruslení! Brusle mají dvě řady koleček a brzdu ve předu. Naučíte se základní techniku jízdy a taneční kroky. Lekce plná hudby a zábavy! V rámci výuky je k dispozici zdarma mini půjčovna stylových trekovek od Honzovy-longboardy.cz! A komu se brusle zalíbí, máme pro vás speciální slevový kód!

Rozvrh

Inline fit

Kondiční lekce s výukou inline bruslení! Jestli bezpečně ovládáš základní techniku jízdy na bruslích, rád se proháníš inline stezkami se sluchátkama a chceš vyrýsovat stehna do plavek, tak se neváhej přihlásit! Svižná a dynamická lekce. Střídáme osvědčenou metodiku výuky s posilovacími fitness prvky. Lekce není omezena věkem a je určena pro mírně pokročilé a pokročilé bruslaře!

Rozvrh

Inline weekend

Kurzy inline bruslení vhodné pro všechny věkové kategorie, začátečníky i pokročilé, ideální pro rodiny, které chtějí trávit volný čas společně. Bruslaři budou na místě rozděleni dle dovedností. Zaměřujeme se na výuku základní a pokročilé techniky inline bruslení včetně základních typů brzdění a přejíždění překážek.

Rozvrh

Individual

Jste úplný začátečník, pokročilý bruslař, parta přátel nebo firemní kolektiv? Právě pro vás jsou určeny individuální kurzy inline bruslení pro dospělé. Vašim dovednostem přizpůsobíme obsah výuky. Klademe důraz na bezpečnost, základní techniku inline bruslení včetně výuky efektivního zabrzdění. Pokročilí bruslaři se u nás mohou naučit jízdu vzad nebo základy freestyle slalomu.

Rozvrh

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy.
Projekt je spolufinancován městským obvodem Poruba.